Tesařství českokrumlovsko

Potřebujete postavit či zrekonstruovat vaši střechu ? Jste z těchto oblastí: Kaplice, Český Krumlov, Velešín, Trhové Sviny, Borovany nebo z Horní Plané? Rozhodujete se komu svěřit krov střechy?Firma Kamlach vám nabízí své služby v oboru tesařství. Disponujeme zkušeným týmem tesařů a máme za sebou mnoho realizovaných krovů o tom se samozřejmě můžete přesvědčit v našich referencích 

Jaké jsou ceny stavby nového krovu či rekonstrukce?

Cenu krovu stanovují naši proškolení tesaři a vypracují vám cenovou nabídku na míru. Cenu krovu stanovuje především složitost krovu. Pokud bude krov jednoduchý cena bude samozřejmě nižší. Jedná-li se o krovy, které jsou složitější: vikýřová okna, půdní vestavby, je třeba počítat s cenou vyšší. Každá střecha je originál, a proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Nechte si vypracovat cenovou nabídku zdarma.

Jaké materiály se na stavbu krovu používají?

Při stavbě a rekonstrukci krovu se používají naši tesaři prvotřídní materiál. Je to především hraněné smrkové dřevo jakosti A a jiné dřeviny. Výhradně spolupracuje se zavedenými dřevozpracujícími podniky. U krovu raději preferujeme kvalitu, jelikož se jedná o vaší bezpečnost a bezpečnost celé vaší rodiny.

Jaký je postup firmy Kamlach při realizaci krovů?

  • Obhlídka stavby

Nejprve si s vámi naši tesaři s vámi domluví schůzku. Na této schůzce obhlídneme vaši stabu. Zjistíme vaše potřeby, poradíme jak krov realizovat. Domluvíme se jaký materiál pro váš krov použijeme.

  • Vypracování cenové nabídky.​

Dle vašich potřeb vypracujeme zdarma cenovou nabídku. Tuto nabídku vám poté zašleme k odsouhlasení.

  • Vyměření délky hřebenového trámu a délky pozdenic

  • Opracujeme konce, vytvoříme spojovací čepy

  • Opracovaný materiál vyzvednem

  • Usazení

  • Konečné sestavení krovu

Proč si nechat krov dělat právě od nás?

Je to především tradice. V oblasti střech podnikáme již od počátku 90 let. Jako první jsem stály při založení cechu klempířů, pokrývačů a tesařů. Máme rozsáhlé portfolio referencí // proklik a mnoho spokojených zákazníků. Pravidelně se v oblasti střech vzděláváme.

Jak si mohu objednat vaše služby

Není nic snazšího než si s námi domluvit schůzku, buď to pomocí telefonního čísla 602477028, emailu info@kamlach.cz nebo pomocí kontaktního formuláře. Spojte se s námi a získejte služby speciality na krovy v okolí českokrumlovska.  

 

© Copyright Kamlach.cz